Türkiye’deki Deep-Tech Startuplar Hello Tomorrow Türkiye Finalleri’nde buluşuyor!

Moderatör    06 Dec 2018

Başlangıç Noktası partnerimiz olan Hello Tomorrow dünyanın en önemli deep-tech startup inisiyatiflerinden biridir. Michael Bloomberg, Emmanuel Macron ve NASA Eski Başkanı Dan Goldin gibi önemli isimler tarafından desteklenen Hello Tomorrow, dünyanın önde gelen ar-ge merkezlerinden teknoloji girişimlerini kurumlar ve yatırımcılar ile buluşturarak geleceğin teknolojilerinin ticarileştirilmesini hızlandırmaktadır.  

Hello Tomorrow Türkiye olarak 2 senedir Türkiye'yi teknoloji tüketen değil üreten bir ülke haline getirmek amacıyla 1500 seçkin inovatör, girişimci ve Hyperloop’un CEO’su Dirk Ahlborn gibi global liderleri ülkemize getirip yerli inovatorlerimizle bir araya getiren etkinliklerle Türkiye’de deep-tech ekosistemini hızlıca büyütmektedir. Daha detaylı bilgi için internet sitesinde yer almaktadır.

11 Aralık Salı günü Zorlu PSM’de düzenlenecek olan Hello Tomorrow Türkiye Finalleri’nde “Enerji & Çevre”, “Sağlık & Biyoteknoloji”, “Endüstri & Yeni materyaller” ile “Veri & Yapay zeka” olmak üzere 4 ana daldaki finalist girişimciler bir araya gelecektir.  

Girişimcilerin, uluslararası ve ulusal çaptaki kurumsal şirket yöneticilerinin, kamu sektörü temsilcileri ve üst düzey akademisyenlerin katılım göstereceği bu özel etkinliğe katılım forum linkinde yer almaktadır.


Diğer Duyurular