EtikHukuk

Siber Güvenlik Kariyer Sohbetleri Başarıyla Gerçekleşti

Bir Başlangıç Noktası organizasyonu olan Siber Güvenlikte Kariyer Sohbetleri 10 Mart Cumartesi günü Joint Idea ev sahipliğinde yaklaşık 70 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

14:00-17:00 saatleri arasında , siber güvenlikte kariyer yapmak isteyen ve önemi gün geçtikçe yükselen, bilinmezliklerle dolu bu dünyaya fener tutmayı arzulayanlara Siber Güvenlik Kariyer Sohbetleri Başlangıç Noktası’nın sunumuyla başladı.

Başlangıç Noktası üyeleri Minhac Çelik ve Emre Onat’ın ortaklaşa düzenlediği, diğer etkinliklerimizden farklı yönleriyle öne çıkan Kariyer Sohbetlerinde, katılımcılara siber güvenlik sektöründe “ikinci adımı” planlamaları için destek de verildi ve bu bağlamdaki sorulara cevap arandı.

‘Siber Güvenlikte Başarılı Kariyerin İpuçları’ konulu ilk etkinlikte yıllarını siber güvenliğe vermiş iki isim, A. Burak Sadıç ve Levend Abay katılımcılarla birçok farklı açıdan siber güvenlik sektöründe nasıl ilerleneceğine dair fikirlerini paylaştı. Siber güvenlik sektörünün geleceği ve siber güvenlikte kariyer başlıklarında katılımcılardan gelen bir çok soruya deneyimlerinden yola çıkarak cevaplayan konuşmacılardan sonra, Başlangıç Noktası üyelerinin kapanış konuşması ile etkinlik sona erdi.    

Başlangıç Noktası E-bülten

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

İlginizi çekebilir
EkonomiEtikPolitika

Yapay Zeka, Sosyalizmi İşler Hale Getirebilir mi?

DünyaEtikSürdürülebilirlikUzay

Evrendeki Yerimizi Anlamak

HukukSiber GüvenlikTeknolojiVeriVeri Güvenliği

Kendinizi ve Başkalarını Korumak: Çevrimiçi Güvenlik Yasalarının Önemi

EtikMakine ÖğrenmesiYapay Zeka

Yapay Zeka Yaratıcıları Neden Bilinç Çalışmalı?

Başlangıç Noktası E-bülten

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.