Geleceğin İş Dünyası

“Yeni Ekonomide Kadınlar (ve Erkekler) Nasıl Başarılı Olur?”u Konuştuk!

Takdir edersiniz ki kurumlar eskiyor ve hayatımızın derinliklerine işlemiş sistemlerdeki çatlaklar artan bir ivme ile büyüyor. Başlangıç Noktası, işte bu değişimleri göz önüne getirmek ve “konuşulmayanı konuşturmak” için çizgi üzeri buluşmalar düzenliyor. Tek amacımız, fikirlerin yeşermesine gücümüz yettiğince aracı olmak.

Nisan ayı ile birlikte hayata geçen platformun imza attığı etkinlikler şöyle: “Dijital Sanat”, “İnovasyon: Eğrisi Doğrusu” ve “Enerji Sektöründe IoT ve Blockchain İle Gelen Yaratıcı Yıkım”, “Dijital Pazarlamada Veri Analitiği ve Etik”.

19 Haziran Salı günü saat 17:00-20:30 arasında, kokteyl prolonge eşliğinde, Joint Idea Kanyon’da gerçekleşen buluşmada bu kez “Yeni Ekonomide Kadınlar (ve Erkekler) Nasıl Başarılı Olur?”u konuştuk.

Buluşmanın onur konukları; Salesforce kurucularından, çok ses getiren Power Up kitabının yazarı Magdalena Yeşil ise ScaleX Ventures’ın kurucusu Dilek Dayınlarlı ile “Fireside chat” gerçekleştirdi. Etkinlik, İnovasyon Başkanı Ussal Şahbaz’ın moderasyonundaki panel ile son buldu.

Buluşmaya yoğun bir katılım olurken, online platformlarda eş zamanlı olarak gerçekleştiren canlı yayınlara da yoğun bir katılım oldu. Etkinlik süresince gerçekleştiren canlı yayınları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Birinci Bölüm:

https://youtu.be/1JGZtYh3dYg

İkinci Bölüm: 

https://youtu.be/FpcRHt83r6w

Başlangıç Noktası E-bülten

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.

İlginizi çekebilir
Geleceğin İş DünyasıTurizmYapay Zeka

Yapay Zekâ ve Turizm “Velinimet” “Verinimet”

Geleceğin İş Dünyasıİş HayatıSürdürülebilirlik

Aranıyor! Sürdürülebilirlik Profesyonelleri Önem Kazanıyor

BlockchainDijital PazarlamaE-ticaretGeleceğin İş DünyasıMetaverse

Perakende Metaverse Uygulamalarında Showroom’lar Öne Çıkıyor

Dijital DönüşümGeleceğin İş DünyasıYapay Zeka

Yapay Zekâ 2022 ve Sonrasında Hayatımızı Nasıl Değiştirecek?

Başlangıç Noktası E-bülten

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.