Bizden Haberler

“Yeni Ekonomide Kadınlar (ve Erkekler) Nasıl Başarılı Olur?”u Konuştuk!

Takdir edersiniz ki kurumlar eskiyor ve hayatımızın derinliklerine işlemiş sistemlerdeki çatlaklar artan bir ivme ile büyüyor. Başlangıç Noktası, işte bu değişimleri göz önüne getirmek ve “konuşulmayanı konuşturmak” için çizgi üzeri buluşmalar düzenliyor. Tek amacımız, fikirlerin yeşermesine gücümüz yettiğince aracı olmak.

Nisan ayı ile birlikte hayata geçen platformun imza attığı etkinlikler şöyle: “Dijital Sanat”, “İnovasyon: Eğrisi Doğrusu” ve “Enerji Sektöründe IoT ve Blockchain İle Gelen Yaratıcı Yıkım”, “Dijital Pazarlamada Veri Analitiği ve Etik”.

19 Haziran Salı günü saat 17:00-20:30 arasında, kokteyl prolonge eşliğinde, Joint Idea Kanyon’da gerçekleşen buluşmada bu kez “Yeni Ekonomide Kadınlar (ve Erkekler) Nasıl Başarılı Olur?”u konuştuk.

Buluşmanın onur konukları; Salesforce kurucularından, çok ses getiren Power Up kitabının yazarı Magdalena Yeşil ise ScaleX Ventures’ın kurucusu Dilek Dayınlarlı ile “Fireside chat” gerçekleştirdi. Etkinlik, İnovasyon Başkanı Ussal Şahbaz’ın moderasyonundaki panel ile son buldu.

Buluşmaya yoğun bir katılım olurken, online platformlarda eş zamanlı olarak gerçekleştiren canlı yayınlara da yoğun bir katılım oldu. Etkinlik süresince gerçekleştiren canlı yayınları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Birinci Bölüm:

https://youtu.be/1JGZtYh3dYg

İkinci Bölüm: 

https://youtu.be/FpcRHt83r6w
İlginizi çekebilir
Bizden Haberler

Sıfırdan Yüzlere, Milyonlara Nasıl Gideriz? Kodluyoruz Yapay Zekâ Danışma Kurulu’nun Hikayesi

Bizden Haberler

Enerjinin İnternetine Kayıtzinciri Güç Verecek

Bizden Haberler

Oyun ile Eğitim Mümkün Mü? – 2. KOD Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Bizden Haberler

Bilişimde Kadın Eli

Başlangıç Noktası E-bülten

Merak etmeyin. Asla Spam yapmıyoruz.